Problemy Pirlo przed derbami. Dwóch stoperów z koronawirusem

Demiral i Bonucci w walce z Messim
Demiral i Bonucci w walce z Messim PressFocus

Jak poinformował Juventus, Leonardo Bonucci wrócił ze zgrupowania reprezentacji Włoch z pozytywnym wynikiem testu na obecność koronawirusa. Dołączył on zatem do Meriha Demirala. Obaj obrońcy nie wezmą udziału w weekendowych derbach z Torino.

Bonucci dołącza do Demirala

Andrei Pirlo kurczą się opcje obstawienia środka obrony w weekendowych derbach z Torino. Merih Demiral i Leonardo Bonucci nie wezmą w nich udziału z powodu uzyskania pozytywnych wyników testów na obecność koronawirusa.

“Merih Demiral, ze względu na pozytywny wynik testu na obecność Covid-19 uzyskany w trakcie zgrupowania reprezentacji Turcji w dniu 26 marca 2021 roku, wrócił już do Włoch lotem medycznym, autoryzowanym przez właściwe organy. Będzie kontynuował swoją izolację w J|Hotelu” – możemy przeczytać na oficjalnej stronie turyńskiego klubu.

Kilka godzin później pojawił się na niej również komunikat dotyczący innego środkowego obrońcy.

“Leonardo Bonucci przeszedł dziś rano diagnostyczny test molekularny na obecność Covid-19 po swoim powrocie ze zgrupowania reprezentacji Włoch. Test dał wynik pozytywny. Gracz został już poddany izolacji domowej” – poinformowała Stara Dama.

Nie wiadomo jeszcze, ile potrwa przerwa każdego ze stoperów. Faktem jednak jest, że Andrea Pirlo ma bardzo wąski wybór przy desygnowaniu linii defensywnej na sobotnie derby Turynu. Na środku obrony zagrają prawdopodobnie Giorgio Chiellini oraz Matthijs de Ligt. Jeżeli Stara Dama pokona rywali zza miedzy, zbliży się do drugiego w tabeli Milanu na dystans jednego punktu.

Torino
Juventus Turyn
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 3. kwietnia 2021 17:57.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze

Na temat “Problemy Pirlo przed derbami. Dwóch stoperów z koronawirusem