Massimo Cellino, prezydent Brescii, już myśli o wzmocnieniach swojej drużyny przed kolejnym sezonem. Tym razem jego klub zagra w Serie A co pozwala snuć włodarzowi tego zespołu ambitne plany odnośnie okna transferowego.
W ostatnim wywiadzie Massimo Cellino zaprosił do swojego klubu Mario Balotellego. Kontrakt włoskiego napastnika z Olympique Marsylia wygasza wraz z końcem tego sezonu i będzie on musiał poszukać sobie nowej drużyny. Cellino twierdzi, że idealnym zespołem może być dla niego Brescia.
– Mario jest przyjacielem naszego klubu i wspaniałym człowiekiem – powiedział właściciel klubu z Lombardii.
– Jest związany z naszym regionem i myślę, że odnalazłby się w naszym zespole. To świetny gracz i z pewnością pomógłby nam w Serie A – dodał.
– Mario musiałby się jednak dostosować do tego co możemy mu zaoferować. Jeśli jednak zgodziłby się na nasze warunki to każdy w Brescii byłby szczęśliwy z jego transferu. On zawsze jest mile widziany w naszym klubie – kontynuował.
– Przykro mi, że w mediach więcej uwagi zwraca się na jego wady niż na wielki talent piłkarski – podsumował Cellino.
Komentarze