Lazio Rzym niechętne sprzedaży swojej gwiazdy

Ciro Immobile
Ciro Immobile Imago/Matteo Papini

Ciro Immobile może latem odejść z Lazio Rzym. Gwiazdą Orłów mocno zainteresowane są kluby z Arabii Saudyjskiej. Prezes Claudio Lotito zdradził jednak, że nawet oferta w wysokości 50 milionów euro mogłaby go nie przekonać do sprzedaży Włocha. 

  • Ciro Immobile znalazł się na liście życzeń kilku klubów z Arabii Saudyjskiej
  • Napastnik otrzymał już nawet ofertę trzyletniej umowy z zarobkami na poziomie 20 milionów euro
  • Prezes Orłów nie zamierza sprzedawać gwiazdy za mniej niż 50 milionów euro. Nie jest powiedziane jednak, że obec otrzymania takiej oferty wyrazi na to zgodę

Lazio nie może pozwolić sobie na stratę Immobile

Ciro Immobile aktualnie znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy po poważnym wypadku, jakiego doznał. Napastnik Lazio Rzym zderzył się z rozpędzonym tramwajem. Jego życiu na szczęście nic nie zagraża. Klub opublikował w ostatnich dniach oświadczenie na temat stanu zdrowia swojej gwiazdy. 

Włoch znajduje się na celowniku przynajmniej kilku klubów z Arabii Saudyjskiej. Nicolo Schira przekazał, że napastnik otrzymał już nawet konkretną ofertę trzyletniej umowy. Gwarantowałaby mu ona zarobki na poziomie 20 milionów euro za rok.

Prezes Orłów, Claudio Lotito zdradził, że klub nie otrzymał wciąż żadnej oficjalny oferty. Podkreślił jednak, cytowany przez włoskie media, że “nawet oferta w wysokości 50 milionów euro mogłaby go nie przekonać do sprzedaży”. 

Także u nas: Weteran może wzmocnić rywala Juventusu

Komentarze