Prandelli: Myślałem, że Piątek zostanie z nami

Cesare Prandelli
Cesare Prandelli fot. Tomasz Jastrzębowski / Foto Olimpik

Przenosiny Krzysztofa Piątka do Milanu są już niemal przesądzone, a media informują, że Polak znajdzie się w nowym klubie w ciągu kilku kilkudziesięciu najbliższych godzin. Trener z Genui, Cesare Prandelli, przyznaje jednak, że spodziewał się pozostania swojego snajpera w klubie przynajmniej do końca tego sezonu.

Czytaj dalej…

Saga transferowa z udziałem Krzysztofa Piątka trwa w najlepsze, a teraz kilka słów o niej wypowiedział aktualny trener Genoi, czyli Cesare Prandelli. Doświadczony Włoch wyjawił bowiem, że spodziewał się pozostania Polaka w swoim klubie.

– Piątek? To mój najlepszy strzelec. Kiedy przybyłem do klubu to nie zamierzałem go sprzedawać. Miałem nadzieję, że zostanie z nami – powiedział Prandelli.

– W tym temacie ostateczna decyzja należy jednak do klubu. Muszę ją zaakceptować i skupić się na pracy z tymi piłkarzami, których mam – dodał opiekun Gryfonów.

Przypomnijmy, że Cesare Prandelli został opiekunem klubu z Genui 7 grudnia 2018 roku. Wcześniej trenował takie drużyny jak m.in. Valencia, Galatasaray czy Fiorentina, a także współpracował z reprezentacją Włoch. Z kolei jaki piłkarz największe sukcesy odnosił w Juventusie.

Komentarze