Pech nie opuszcza Włochów. Z Polską bez lidera defensywy?

Leonardo Bunucci
Leonardo Bunucci fot. Grzegorz Wajda

SportMediaset donosi, że występ Leonardo Bonucciego w najbliższym meczu Ligi Narodów przeciwko Polsce jest praktycznie wykluczony. Włochów nie opuszcza pech i przystąpią do pojedynku z naszą reprezentacją osłabieni.

Czytaj dalej…

Defensor Juventusu FC zmaga się nadal z urazem mięśnia przywodziciela, którego nabawił się podczas meczu Ligi Mistrzów z Barceloną. Zawodnik jest co prawda w kadrze reprezentacji Włoch, ale jego problemy zdrowotne się przedłużają. Dziennikarze ze SportMediaset donoszą, że sztab medyczny włoskiej kadry robi wszystko, by postawić defensora na nogi. Praktycznie nic nie wskazuje jednak na to, by Bonucci był zdolny do gry w niedzielnym meczu z Polakami.

Kolejne problemy reprezentacji Włoch

Pewne jest już także to, że przeciwko biało-czerwonym nie zagrają Vincenzo Grifo i Mattia Zaccagni. Szczegółów w tej sprawie media nie podały, ale prawdopodobnie chodzi o urazy. W ich miejsce w trybie natychmiastowym dokooptowani do włoskiej kadry zostali Nicolo Barella oraz Francesco Acerbi.

Wcześniej selekcjonerowi Roberto Manciniemu z gry wypadli też Domenico Criscito i Francesco Caputo. Szansę na występ w meczu z Polską ma z kolei Ciro Immobile, który zmagał się ostatnio z koronawirusem. Jeżeli jednak najbliższe badanie da wynik negatywny, będzie on zdolny do występu od pierwszej minuty.

Mecz Włochów z Polską odbędzie się w niedzielę o 20:45. W pierwszym pojedynku tych reprezentacji padł bezbramkowy remis.

Komentarze