Potwierdzono datę meczu o Superpuchar Włoch

Napoli - Juventus
Napoli - Juventus PressFocus

Spotkanie o Superpuchar Włoch pomiędzy zespołami Juventusu i Napoli rozegrane zostanie 20 stycznia na Mapei Stadium w Sassuolo. Lega Serie A poinformowało również, że wydarzenie będzie nosiło nazwę PS5 Supercup.

Jest to związane z podpisaniem umowy z firmą Sony Interactive Entertaiment Italy. Na jej mocy sponsorem tytularnym wydarzenia została marka PlayStation 5.

– Wyrażamy wielką satysfakcję z zawarcia tego porozumienia z Sony Interactive Entertainment Italy. To znana na całym świecie marka, z którą dzielimy ważne wartości i wizję stale skierowaną na przyszłość i nowe pokolenia – powiedział Luigi De Siervo, prezes zarządu Lega Serie A.

– Umowa z PlayStation 5 potwierdza wzrost międzynarodowej wizerunku marki Serie A. PS5 Supercup będzie wspaniałym wydarzeniem zdolnym do wywołania entuzjazmu, emocji i zaangażowania nie tylko podczas meczu, ale także dzięki wielu inicjatywom komunikacyjnym i marketingowym, które pozwolą nam zaangażować do współpracy nawet młodsze pokolenia – dodał.

W spotkaniu o Superpuchar Włoch tradycyjnie zmierzą się ze sobą aktualny mistrz Włoch z triumfatorem Pucharu Włoch w poprzednim sezonie. Mecz zazwyczaj rozgrywany był na Stadio Olimpico w Rzymie, ale w związku z tym, że prawdopodobnie odbędzie się bez udziału publiczności, został tym razem przeniesiony do Sassuolo.

Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 20. stycznia 2021 19:57.


18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze

Na temat “Potwierdzono datę meczu o Superpuchar Włoch