Posiłki z Argentyny. Salernitana pozyskała pomocnika

Agustin Martegani
Agustin Martegani IMAGO / ZUMA Wire

Agustin Martegani został nowym zawodnikiem Salernitany. Argentyński pomocnik trafił na Stadio Arechi w ramach rocznego wypożyczenia z San Lorenzo. W umowie między oboma klubami zawarta jest opcja wykupu 23-latka.

  • Agustin Martegani zasilił szeregi Salernitany
  • Argentyńczyk dołączył do włoskiego klubu na zasadzie rocznego wypożyczenia
  • Włodarze z Salerno zawarli opcję wykupu 23-latka z San Lorenzo

Oficjalnie: Agustin Martegani zasilił szeregi Salernitany

Agustin Martegani w tym sezonie będzie występował na boiskach Serie A, bowiem został nowym zawodnikiem Salernitany. Argentyński pomocnik odszedł z San Lorenzo i trafił na Stadio Arechi w ramach rocznego wypożyczenia za 400 tysięcy euro. Oba kluby zawarły również opcję wykupu zawodnika, jednak szczegółów w tej sprawie nie podano.

Ofensywny piłkarz do tej pory przez całą karierę był związany z San Lorenzo. W barwach tego argentyńskiego zespołu rozegrał łącznie 65 spotkań, w których zdobył cztery bramki oraz zanotował osiem asyst. Portal “Transfermarkt” wycenia 23-letniego Argentyńczyka na dwa miliony euro.

Agustin Martegani będzie rywalizował z Grigorisem Kastanosem o skład drużyny prowadzonej przez Paulo Sousę. Cypryjczyk wyszedł w podstawowej jedenastce na mecz pierwszej kolejki z Romą, ale jego występ nie przykuł niczyjej uwagi.

Sprawdź także: Bologna dopina jeden z najdroższych transferów w historii klubu

Komentarze