Mourinho nie szuka usprawiedliwień po meczu z Udinese

Jose Mourinho
Jose Mourinho Pressfocus

Niemałym szokiem dla kibiców i sztabu szkoleniowego była dotkliwa porażka, jakiej w niedzielę doznała AS Roma w meczu z Udinese. Zebry rozgromiły podopiecznych Jose Mourinho aż 4:0, a Włoch nie krył rozgoryczenia z powodu tego wyniku.

  • W niedzielę AS Roma przegrała na wyjeździe z Udinese aż 0:4.
  • Rozczarowany postawą swoich piłkarzy był Jose Mourinho
  • Portugalczyk w swoim stylu postanowił skomentować również dobór arbitra na to spotkanie

Portugalczyk nie szuka usprawiedliwień, ale sędzia mu się nie podobał

Nic prawie nie wychodziło AS Romie w meczu z Udinese. Rywale w niedzielny wieczór wypunktowali wszystkie braki podopiecznych Jose Mourinho i upokorzyli uch wygrywając 4:0. Swojej frustracji tym wynikiem nie ukrywał Portugalczyk, który podczas rozmowy z mediami po meczu miał do przekazania wiele gorzkich słów.

– Moim wytłumaczeniem jest to, że był to trudny mecz z trudnym rywalem, który wiedział jak rozgrywać tego typu spotkania. Wolę jednak przegrać raz 0:4, niż cztery razy przegrać 0:1. Oczywiście to dla nas i naszych fanów trudne do przełknięcia, ale takie jest życie. W czwartek czeka na nas kolejny mecz i powinniśmy patrzeć już w przód – stwierdził Portugalczyk.

– Kiedy przegrywasz 0:4 nie masz prawa narzekać na pracę sędziego. Mimo to kiedy dowiedzieliśmy się, że to właśnie on będzie sędziował, to wiedzieliśmy, że będzie to idealny arbiter dla Udinese dla ich stylu gry. Pierwsza żółta kartka powędrowała do największego artysty na boisku, to wiele mówi o pracy sędziego – dodał.

W czwartek Roma stanie przed szansą zmazania plamy po fatalnym meczu z Udinese. W pierwszym meczu fazy grupowej Ligi Europy zmierzy się z Łudogorcem.

Sprawdź też: AS Roma negocjuje przedłużenie kontraktu z gwiazdą

Komentarze

Comments 8 comments

??? Oj, oj, oj będzie Cię bolało 10:0 od PSG. Minimum 9:0 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Oj nie trafiłeś, ale nie zaprzeczyłes czyli mocno dupa boli po prace interu z Beyernem i Milanem, ale cię piecze tam 😁, cos cicho siedzisz propos tych 2 porażek 😁musi bolec

Oj gra Juventusiku to istny marazm, taki marasm na 2422% 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀