AS Roma w kontakcie z pomocnikiem Paris-Saint Germain

Renato Sanches
Renato Sanches Imago/Joly Victor

Renato Sanches nie sprawdził się w Paris-Saint Germain, a klub jest gotowy na rozstanie z pomocnikiem. Gianluca Di Marzio przekazał, że Portugalczyk znalazł się na szczycie listy życzeń AS Romy. 

  • Renato Sanches nie może liczyć na miejsce w wyjściowym składzie Paris-Saint Germain
  • Trudną sytuację pomocnika postara się wykorzystać AS Roma
  • Wilki chciałyby wypożyczyć pomocnika, a pierwsze kontakty w tej sprawie zostały już nawiązane

Renato Sanches na liście życzeń Romy

Najmocniej krytykowaną w ubiegłym sezonie formacją Paris-Saint Germain była linia pomocy. Sprowadzeni zawodnicy w postaci Fabiana Ruiza, Carlosa Solera, czy Renato Sanchesa nie sprawdzili się w ekipie mistrza Francji i mogą już po roku rozstać się z Paryżem. 

Renato Sanches pełnił głównie rolę rezerwowego i zanotował jedynie dwa trafienia w 27 spotkaniach. Nic nie wskazuje na to, żeby jego sytuacja miała ulec zmianie pod wodzą Luisa Enrique. Z tego też względu Portugalczyk może rozważyć transfer. 

Trudną sytuację 25-latka wykorzystać planuje AS Roma. Rzymianie po fiasku negocjacji z Davide Frattesim postanowili skierować swoją uwagę na Renato Sanchesa. Wilki nawiązały już kontakt z przedstawicielami zawodnika. W grę wchodzi jednak wypożyczenie, ponieważ Romy nie stać obecnie na przeprowadzenie transferu zawodnika.

U nas także: Napastnik Romy kuszony przez turecki klub

Komentarze