Lazio intensyfikuje rozmowy kontraktowe z gwiazdą

Sergej Milinkovic-Savic
Sergej Milinkovic-Savic Pressfocus

Przyszłość Sergeja Milinkovicia-Savicia to częsty temat spekulacji medialnych. Lazio Rzym ma nadzieję, że uda mu się przekonać pomocnika do przedłużenia umowy, która wygasa w czerwcu 2024 roku. Dziennikarze Sky Italia twierdzą, że Serb jest bliski podjęcia takiej decyzji.

  • Sergej Milinkovic-Savic ma oferty ze strony wielu topowych klubów
  • Lazio chce przedłużyć współpracę z pomocnikiem, który otrzymał ofertę nowego kontraktu
  • Serb nie jest zadowolony z oferowanych mu zarobków

Zarząd Lazio stara się przekonać Serba do pozostania

Sergej Milinkovic-Savic od lata namawiany jest przez europejskich gigantów do zmiany barw klubowych. Serb mimo to pozostaje wierny Lazio, w którym gra już od 2015 roku. Jego aktualna umowa wygasa w czerwcu 2024 roku, a włodarze Orłów od dłuższego czasu są w trakcie negocjacji z przedstawicielami zawodnika.

Dziennikarze Sky Italia przekazali najnowsze informacje na temat przyszłości pomocnika. Zgodnie z ich relacją, 27-latek jest bliski przedłużenia umowy z klubem mimo ogromnego zainteresowania ze strony europejskich gigantów. Nowy kontrakt dla Serba jest obecnie absolutnym priorytetem dla Biancocelestich

Aktualna oferta ze strony klubu opiewa na 5 milionów euro rocznej pensji. Nie satysfakcjonuje ona jednak zawodnika. Jeśli Lazio nie dojdzie z nim do porozumienia w sprawie przedłużenia kontraktu, klub będzie musiał podjąć ważną decyzję – pozwolić mu odejść za darmo w 2024 roku, czy też sprzedać w letnim okienku transferowym.

U nas także: Napoli spróbuje pozyskać skrzydłowego Sassuolo

Komentarze