Kluby z Arabii Saudyjskiej podkupią pomocnika Napoli?

Stanislav Lobotka
Stanislav Lobotka Imago/Gianluca Ricci

Stanislav Lobotka w sezonie 2022/23 był jednym z najlepszych zawodników w Serie A. Władze Napoli postrzegają go za jednego z kluczowych zawodników dla swojego projektu sportowego. Istnieje jednak obawa, że Błękitni stracą pomocnika. Fabrizio Romano poinformował, że Słowak wzbudził zainteresowanie Al Ahli i Al Nassr. 

  • Stanislav Lobotka wyrobił sobie silną pozycję w Napoli
  • Znakomita forma Słowaka wzbudziła zainteresowanie klubów z Arabii Saudyjskiej
  • Napoli obawia się utraty pomocnika, którego postrzega za jednego ze swoich najważniejszych graczy

Napoli obawia się utraty Stanislava Lobotki

Kampania 2022/23 była bardzo udana w wykonaniu Stanislava Lobotki. Słowak był jednym z najważniejszych zawodników Napoli, choć nie może pochwalić się wybitnymi liczbami. Jego postawa zapewniała jednak płynność gry środka pola mistrza Włoch. Jego wartość rynkowa wzrosła aż do 40 milionów euro. 

Fabrizio Romano przekazał, że Słowak wzbudził zainteresowanie klubów z Arabii Saudyjskiej. 28-latek znalazł się na liście życzeń Al Ahli i Al Nassr. Napoli nie chce go sprzedawać, zwłaszcza że jego kontrakt ważny jest jeszcze do końca czerwca 2027 roku. 

Jeśli kluby z Arabii Saudyjskiej złożą pomocnikowi ofertę finansową nie do odrzucenia, możliwe że poprosi o możliwość odejścia. Tego woleliby jednak uniknąć Błękitni.

Czytaj też: Młody pomocnik Udinese wzbudza spore zainteresowanie

Komentarze