Pomocnik Lazio coraz bliżej zaskakującej przeprowadzki. Saudyjczycy ubiegną Włochów?

Sergej Milinković-Savić
Sergej Milinković-Savić fot. Imago/ZUMA Wire

Sergej Milinković-Savić jest nastawiony na rozstanie z Lazio. Jego pragnieniem było dołączenie do ekipy z europejskiej czołówki. Coraz więcej wskazuje jednak na to, że finalnie wyląduje w Arabii Saudyjskiej. Rzymianie zaakceptowali ofertę ze strony Al-Hilal – informuje Fabrizio Romano.

  • Sergej Milinković-Savić ma tego lata odejść z Lazio
  • Zainteresowanie Serbem wykazywali Inter Mediolan oraz Juventus
  • Na ten moment pomocnikowi zdecydowanie bliżej do opuszczenia Europy

Wszystko zależy od Serba

Sergej Milinković-Savić od lat marzył o hitowym transferze. Idealna okazja nadarza się tego lata, gdyż w 2024 roku wygasa jego kontrakt, którego nie ma zamiaru przedłużać. Lazio znajduje się pod ścianą i musi sprzedać swojego gwiazdora już teraz, jeśli chce zarobić na rozstaniu jakiekolwiek pieniądze.

W kwestii transferu reprezentanta Serbii długo brakowało jakichkolwiek konkretów. Na liście życzeń miały go Inter Mediolan oraz Juventus, natomiast żadna z tych ekip nie przystąpiła do poważnych działań. Coraz więcej wskazuje na to, że Milinković-Savić ostatecznie opuści Włochy, a co więcej – nie będzie kontynuował swojej kariery w Europie.

Poważne prace nad transferem Serba prowadzi Al-Hilal, które osiągnęło porozumienie z Lazio w sprawie kwoty wykupu. Ma ona wynieść 40 milionów euro. Aktualnie Saudyjczycy prowadzą rozmowy z pomocnikiem, który jest otwarty na wysłuchanie propozycji i ewentualne negocjacje w kwestii warunków współpracy.

Zobacz również: Milan dopiął swego. Sprowadzi skrzydłowego Chelsea

Komentarze