Polska kolonia może się powiększyć. Transfer jest blisko

Przemysław Wiśniewski
Przemysław Wiśniewski PressFocus

Przemysław Wiśniewski doskonale radzi sobie na zapleczu Serie A. Były obrońca Górnika Zabrze notuje obiecujące występy w koszulce Venezii i już niedługo może zostać przechwycony przez klub z włoskiej elity. Tomasz Włodarczyk z redakcji Meczyki.pl ujawnił, że następnym przystankiem 24-latka ma być Spezia.

  • Przemysław Wiśniewski w lecie zamienił Zabrze na Wenecję
  • Były młodzieżowy reprezentant Polski zbiera dobre noty w Serie B i już niedługo może trafić do włoskiej elity
  • Bliska transferu 24-latka jest Spezia Calcio

Czterech Polaków w klubie Serie A?

Osiemnaście spotkań w Serie B, wszystkie od pierwszej minuty – to dorobek wychowanka Górnika Zabrze w barwach Venezii. Przemysław Wiśniewski od razu wywalczył sobie miejsce w składzie spadkowicza z włoskiej elity i jest pewnym punktem defensywy ze Stadio Pierluigi Penzo. Obrońca Arancioneroverdich zdecydowanie wybija się przed szereg swojej drużyny, która w obecnym sezonie nie radzi sobie najlepiej i plasuje się dopiero na 17. lokacie w ligowej stawce. Jednak to nie odstrasza potencjalnych chętnych na zakup byłego młodzieżowego reprezentanta Polski. Jak donosi Tomasz Włodarczyk z redakcji Meczyki.pl, 24-latek już po półrocznej przygodzie w Wenecji może zmienić pracodawcę.

Kolejnym przystankiem w karierze rodowitego zabrzanina ma być Spezia, a transfer powinien zamknąć się w kwocie pięciu milionów euro. Aquilotti osiągnęli już porozumienie z ekipą z Serie B. Przemysław Wiśniewski tym samym dołączy do sporej grupy Polaków występujących na Stadio Alberto Picco. Pod wodzą Luki Gottiego trenują już Bartosz Drągowski, Jakub Kiwior i Arkadiusz Reca.

Komentarze