Politano w Fiorentinie, Rebić w Interze?

Matteo Politano
Matteo Politano fot. Rafał Rusek

Sky Sport Italia sugeruje, że ACF Fiorentina jest gotowa wyłożyć 30 milionów euro za Matteo Politano z Interu Mediolan. Z kolei klub z Lombardii środki z tej transakcji miałby przeznaczyć na transakcję z udziałem Ante Rebicia, który jest wyceniany przez Eintracht Frankfurt za 35 milionów euro.

Czytaj dalej…

Reprezentant Włoch od kilku tygodni przez media jest łączony z różnymi klubami. Mediolańczycy jednak za każdym razem przekonywali, że zawodnik jest nie na sprzedaż.

Tymczasem według informacji Gianluki Di Marzio ostatnio przedstawiciele Violi kontaktowali się z Interem, aby zaproponować 30 milionów euro za Politano. Chociaż czasu do zamknięcia okna transferowego jest mało, to niewykluczone, że ostatecznie piłkarz zmieni klub.

Ciekawostką jest natomiast fakt, że środki przeznaczone ze sprzedaży Włoch sternicy Nerazzurrich chcieliby zainwestować w pozyskanie Chorwata Rebicia. Oznaczałoby to, że na konto klubu z Toskanii wpłynęłaby z tej transakcji suma 30-50 procent, co jest następstwem umowy między Fiorentiną a klubem z Bundesligi.

Komentarze