Polak wróci do byłego klubu? To reakcja na uraz

Krzysztof Piątek
Krzysztof Piątek PressFocus

Gianluca Di Marzio poinformował o potencjalnym ruchu w Serie A, który dla wielu będzie ogromną niespodzianką. Według włoskiego dziennikarza Fiorentina może sięgnąć po zawodnika Salernitany. Tym piłkarzem ma być… Krzysztof Piątek.

  • Krzysztof Piątek może zmienić klub tuż przed końcem zimowego okienka
  • Transferem reprezentanta Polski ma być zainteresowana Fiorentina
  • Dla 27-latka byłby do powrót do Florencji

Piątek znowu założy koszulkę Fiorentiny?

Fiorentina pilnie poszukuje zastępstwa dla kontuzjowanego Arthura Cabrala. Brazylijczyk wróci do gry najprawdopodobniej pod koniec lutego. Wobec absencji 24-latka Viola ma nadzieję na pozyskania zawodnika, który wzmocni rywalizację na pozycji napastnika. Ekipa z Florencji chce dokonać transferu jeszcze przed zamknięciem zimowego okienka i chętnie postawi na piłkarza, który zna smak rywalizacji w Serie A.

Dlatego na celowniku drużyny z Estadio Artemio Franchi znalazł się Krzysztof Piątek. Reprezentant Polski we włoskiej elicie rozegrał już 84 spotkania i strzelił 32 gole. W tym sezonie 27-latek trzykrotnie wpisał się na listę strzelców w koszulce Salernitany. Gianluca Di Marzio w swoim felietonie dla Przeglądu Sportowego zdradził, że wcale nie należy wykluczać, że tuż przed końcem stycznia Polak wróci do Florencji.

Cavalucci Marini, których barwy obecnie przywdziewa Polak, mają nie oponować, jeżeli Fiorentina postanowi sprowadzić swojego byłego snajpera, który obecnie jest wypożyczony z Herthy Berlin.

Zobacz także: Kto rozczarował, a kto zaskoczył? Topy i flopy pierwszej rundy Serie A

Komentarze