Pojawiły się pozytywne oznaki związane z powrotem Pogby do gry

Paul Pogba
Paul Pogba fot. PressFocus

Paul Pogba latem minionego roku wrócił do Juventusu po rozstaniu z Manchesterem United. Z powrotem Francuza do ekipy z Turynu wiązano bardzo duże nadzieje. Ostatecznie wszystko skomplikowała kontuzja. Pojawiły się natomiast nowe wieści w sprawie powrotu do gry zawodnika.

  • Paul Pogba jest coraz bliżej powrotu do gry
  • Tuttosport przekonuje, że zawodnik może być do dyspozycji trenera już na starcie z Torino
  • Piłkarz długo dochodził do siebie po operacji, którą przeszedł na początku września

Pogba zagra w derbach?

Paul Pogba wrócił do Juve latem minionego roku na zasadzie wolnego transferu. Po tym, jak wygasł kontrakt Francuza z klubem z Old Trafford, ten zdecydował się na kontynuowanie kariery w szeregach Starej Damy.

Chociaż w kontekście powrotu piłkarza były duże oczekiwania, to sytuacja skomplikowała się, gdy ten doznał kontuzji w trakcie tournee po Stanach zjednoczonych. Później jeszcze czas powrotu do zdrowia pomocnika opóźniła jego decyzja związana z zachowawczym leczeniem w celu uniknięcia operacji. Jak się później okazało, był to zły wybór. Koniec końców Pogba poddał się operacji na początku września minionego roku.

Tuttosport podaje natomiast, że zawodnik powoli wraca do pełnej sprawności. Pogba przede wszystkim trenuje już na boisku wraz z resztą drużyny, co ma sugerować, że powrót zawodnika do gry jest bardzo blisko.

Jeszcze przed starciem z Fiorentiną trener Massimiliano Allegri przekonywał, że Francuz będzie potrzebował mniej więcej 20 dni na powrót do gry. Taki stan rzeczy sprawia, że Pogba może być do dyspozycji trenera Bianconerich na spotkanie z Romą. Jest natomiast szansa, że piłkarz będzie gotowy już na Derby della Mole z Torino, które odbędą się 28 lutego.

Czytaj więcej: Juventus przed rewolucją? Wiadomo, że nic nie wiadomo

Komentarze