Radość Allegriego. Gwiazdor wrócił do treningów z drużyną

Paul Pogba
Paul Pogba PressFocus

Paul Pogba doznał kontuzji kolana tuż po swoim powrocie do Juventusu. We wtorek po raz pierwszy trenował z kolegami z drużyny i jest coraz bliżej powrotu na boisko. Francuz ma być liderem, który poprawi grę Starej Damy.

  • Kontuzja kolana uniemożliwiła Paulowi Pogbie ponowne zadebiutowanie w barwach Juventusu
  • We wtorek pomocnik po raz pierwszy trenował z kolegami
  • Przewiduje się, że wróci do gry pod koniec października

Pogba znów trenuje z drużyną. Niebawem wróci do gry

Juventus notuje bardzo słaby początek sezonu. Stara Dama ma już tylko iluzoryczne szanse na awans do 1/8 finału Ligi Mistrzów, a w Serie A zajmuje dopiero ósmą lokatę. Zespół ma problemy w wielu formacjach, ale jedna z nich niebawem otrzyma potężne wzmocnienie.

Paul Pogba nie dostał jeszcze szansy na ponowny debiut w czarno-białych barwach. Tuż po powrocie do Turynu doznał poważnej kontuzji kolana, która do tej pory wyłącza go z gry. Wszystko wskazuje jednak na to, że niebawem reprezentant Francji będzie gotowy do gry. We wtorek odbył bowiem pierwszą sesję treningową z resztą kolegów z drużyny. Na twarzy mistrza świata widać było radość i entuzjazm.

Bianconeri nie zamierzają przyspieszać procesu powrotu do zdrowia. Chcą zminimalizować do zera ryzyko nawrotu groźnej kontuzji. Włoskie media przewidują, że 29-latek będzie do dyspozycji Massimiliano Allegriego na ligowy mecz z Lecce. Odbędzie się on 29 października. Niewykluczone jednak, że pomocnik zdąży już na rewanżowe starcie z Benfiką. Wszystko zależeć będzie od tego, jak Francuz wyglądać będzie na treningach.

Pogba w przeszłości występował w Juventusie w latach 2012-2016. Sięgnął z klubem po cztery mistrzostwa Serie A, a także dwa Puchary i trzy Superpuchary Włoch.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze

Comments 2 comments