Pogba wraca do Włoch. Francuza może czekać dłuższa przerwa

Paul Pogba
Paul Pogba PressFocus

Nie tak w Turynie wyobrażali sobie powrót Paulo Pogby do Juventusu. Francuz z powodu kontuzji kolana opuścił zgrupowanie zespołu w Stanacj Zjednoczonych.

  • Paul Pogba raczej opuści inaugurację nowego sezonu Serie A
  • Z powodu kontuzji kolana Francuz opuszcza przebywający na tournee w Stanach Zjednoczonych zespół Juventusu
  • Wkrótce wyjaśni się, czy Pogba będzie musiał poddać się operacji

Fatalny początek Pogby

Paul Pogba kilka tygodni temu dołączył do Juventusu, przenosząc się do zespołu Starej Damy na zasadzie wolnego transferu z Manchesteru United. Wszystko wskazuje na to, że francuski pomocnik na swój ponowny debiut w turyńskiej drużynie będzie musiał poczekać.

29-latek podczas jednego z treningów drużyny w Los Angeles w ubiegłym tygodniu doznał kontuzji kolana. Początkowo wydawało się, że raz nie jest poważny, ale późniejsze badania wykazały, że przerwa w grze może potrwać nawet dwa miesiące, jeżeli piłkarz będzie musiał poddać się operacji.

Jak informuje La Gazzetta dello Sport, Pogba opuści drużynę i wróci do Włoch, gdzie rozpocznie rehabilitację. Wkrótce Francuza czekają kolejne badania, które dadzą odpowiedź na pytanie, czy konieczne będzie przeprowadzenie operacji. 

Juventus ligowy sezon zainauguruje 15 sierpnia meczem przeciwko Sassuolo. Występ Pogby w tym spotkaniu jest praktycznie wykluczony.

Zobacz także: Juventus rozstał się z Aaronem Ramseyem

Komentarze