Pogba się nie poddaje, ma wiele do udowodnienia w Turynie

Paul Pogba
Paul Pogba fot. Pressfocus

Paul Pogba mierzy się z kolejnym problemem zdrowotnym. Pomimo sporych trudności, Francuz nie zamierza latem opuszczać szeregów Juventusu. Jego celem jest udowodnienie, że zasłużył na kontrakt w Turynie.

  • Paul Pogba znów opuszcza mecz Juventusu
  • Francuz doznał delikatnego urazu
  • Pomocnik nie zamierza odchodzić z klubu po sezonie

Pogba chce udowodnić swoją wartość

W zeszłym roku Paul Pogba rozstał się z Manchesterem United i podpisał kontrakt z Juventusem. Wrócił więc do miejsca, gdzie w całej piłkarskiej karierze wiodło mu się najlepiej. Kibice Starej Damy byli szczęśliwi z powodu pozyskania tak jakościowego zawodnika, lecz jego pierwsze miesiące we Włoszech były bardzo nieudane.

Poważnej kontuzji Pogba doznał już w trakcie przedsezonowych przygotowań. Później doszło do sporego zamieszania, spowodowanego sposobem leczenia, co przyczyniło się do jeszcze dłuższej przerwy od gry. Kiedy Francuz miał już wrócić na murawę, problemy zdrowotne ponownie dały o sobie znać.

Na przełomie lutego oraz marca Pogba zaliczył dla Juventusu dwa ligowe występy. W niedzielnym meczu z Sampdorią nie zagra z powodu kolejnego urazu.

Pomimo ciągnących się niepowodzeń, reprezentant Francji nie ma zamiaru zmieniać latem otoczenia. Jego priorytetem jest pozostanie w Juventusie i udowodnienie swojej wartości. Włoski gigant również nie chce rozstawać się ze swoim gwiazdorem i wierzy, że niebawem pomoże drużynie.

Zobacz również: Deschamps ma docenić obrońcę Milanu

Komentarze