Pogba o przerażającym momencie ze swojego życia

Paul Pogba
Paul Pogba fot. PressFocus

Paul Pogba wziął udział w kolejnej rozprawie związanej z próbą porwania, która miała miejsce w marcu 2022 roku. Zawodnik Juventusu przyznał, że miał po niej poważne obrażenia na swoim ciele.

  • Paul Pogba był w marcu przesłuchiwany przez sędziów
  • Informacje w sprawie przekazało L’Equipe
  • Zawodnik ujawniły kolejne fakty dotyczące próby porwania z marca 2022 roku

Pogba o próbie porwania z 2022 roku

Paul Pogba latem minionego roku zdecydował się na powrót do Juventusu. Francuz jak na razie zbyt często nie miał okazji, aby pojawić się na boisku. Tymczasem ostatnio opowiedział przed sędziami o trudnych momentach z jego życia z pierwszego kwartału 2022 roku.

Pomocnik Starej Damy został przesłuchany przez sędziów we Francji pod koniec marca tego roku w ramach trwających procesów dotyczących wymuszenia i przestępczości zorganizowanej z udziałem starszego brata Pogby – Mathiasa.

Pięć osób zostało aresztowanych, a później oskarżonych o porwanie i próbę wyłudzenia pieniędzy od Pogby, co miało miejsce 19 marca 2022 roku w Paryżu. W sytuację zaangażowani byli brat zawodnika i wielu przyjaciół z dzieciństwa.

Pogba powiedział wcześniej policji, że grupa “wycelowała w niego broń” podczas “przerażającej” próby porwania, podczas której były pomocnik Manchesteru United miał zapłacić 13 milionów euro za “ochronę”, którą otrzyma w przyszłości. W swoich ostatnich zeznaniach na sali sądowej Pogba powiedział przysięgłym: – Ta próba miała duży wpływ na moje ciało i obrażenia.

Czytaj więcej: Obrońca Juventusu nie spoczywa na laurach. “Chcę grać w reprezentacji”

Komentarze