Pogba o krok od wielkiego powrotu

Paul Pogba
Paul Pogba PressFocus

Dyrektorzy Juventusu spotkali się w czwartek z agentem Paula Pogby, by dogadać szczegóły podpisania umowy. Na początku lipca Francuz przejdzie testy medyczne i ponownie zostanie zawodnikiem Starej Damy.

  • Paul Pogba w najbliższych dniach przejdzie testy medyczne przed podpisaniem umowy z Juventusem
  • Francuz podpisze trzyletni kontrakt z opcją przedłużenia współpracy
  • 29-latek musiał zrezygnować z połowy pensji, którą inkasował w Manchesterze United. W Turynie zarabiać będzie około osiem milionów euro rocznie

Pogba niebawem wróci do Juventusu

We wtorek agentka Paula Pogby, Rafaela Pimenta, spotkała się z dyrektorami Juventusu. Celem rozmowy było ustalenie ostatnich szczegółów, dzielących jej klienta od powrotu do Turynu. Światowe media są zgodne – Francuz niebawem ponownie założy koszulkę w biało-czarne pasy.

Obie strony najdłużej pertraktowały na temat długości nowego kontraktu. Ostatecznie stanęło na trzyletniej umowie z opcją przedłużenia współpracy. Pozostałe kwestie nie stanowiły problemu. Pogba od początku nadał priorytet rozmowom ze Starą Damą i zgodził się na znaczną obniżkę pensji. W Manchesterze United inkasował rocznie około 16 milionów euro. Przechodząc do Juventusu, zgodził się na osiem milionów za sezon. Francuz ma przebywać w stolicy Piemontu między 5 a 8 lipca. Wtedy przejdzie badania medyczne, a klub oficjalnie poinformuje o podpisaniu z nim kontraktu.

Sam zainteresowany zapowiada, że jego główną motywacją jest pokazanie Czerwonym Diabłom, że myliły się, nie angażując się w przedłużenie z nim współpracy. Już raz błyszczał w barwach Starej Damy. Podczas czterech lat wygrał cztery mistrzostwa Serie A, dwa Puchary oraz dwa Superpuchary Włoch. Rozegrał 177 meczów, w których zanotował 34 bramki i 40 asyst.

W 2016 roku zdecydował się wrócić do Manchesteru United, a Juventus otrzymał za niego 105 milionów euro. Po sześciu latach odzyskał pomocnika za darmo.

Pogba w minionym sezonie wystąpił w zaledwie 20 meczach Premier League. Strzelił w nich jednego gola i dziewięciokrotnie asystował przy trafieniach kolegów.

Komentarze

Comments 34 comments

Ehh, szkoda, ze tak jest. Już nie ma miejsc gdzie można normalnie podyskutować czy to o
meczu czy transferach. I nawet niech się kłócą o karnego czy sędziego którzy przekręcił, ale niech to będzie w ramach kultury osobistej.

Szczekaj szczekaj, gowno znaczysz, a jak pecie przegrane scudetto, aż tak boli ?

Kółeczko wzajemnej adoracji użytkowników, którzy wszystkich i wszystko obrażają narzekają na moderację.
No tego jeszcze nie grali.
Wskaż mi cytat za jaki powinienem niby dostać bana i tak cię uraził i boli.
Bo wystarczy napisać coś nie po myśli tych robaków tutaj i zaczyna się prośba o bany.
Prymitywne kreatury.

Uderz w stół, a nozyce się odezwa :)) Pozdro Mario, ja Cię nawet lubię, bo Ty naprawdę wierzysz w to co piszesz :))

Poza tym, niezła teoria spiskowa kretyni. Nie można podszyć się w żaden sposób mając ten sam nick, o na 0 można zmienić, ale tylko idiota by tego nie zauważył. Wyszło że koleś ma kilka kont do trollingu i prowadzi konwersacje sam ze sobą, a wy się staracie to usprawiedliwiać?
Ahahahahah nie wierzę, dziwnym zbiegiem okoliczności są to ci sami userzy których kiepowałem raz za razem, przypadek?
Czekam w takim razie na moje multikonto, potwierdźcie waszą zidiociałą logikę.

Za co mam mieć bana? Że za każdym razem mieszam mentalnych petów z błotem? Moja lista tylko się powiększa, szkoda że znowu się do mnie odnosisz, widać że siedzi ci to na psychice. Ja o tobie zapomniałem już dawno temu, bo nie jesteś w żadnym stopniu interesujący błaźnie, a twoja wiedza o calcio jest zerowa. Pieski z juventusu siedzą cicho, bo każdy dawno o nich zapomniał, proste.

Weź już śmieciu przestań powtarzać to samo i schowaj się do tej swojej nory. Ego wyjebane w kosmos, wiedzy zero, kultury zero, każdy normalny użytkownik merytorycznie Cię niszczy. Typowy polski kibic Interu, pizda i odklejeniec w jednym.

Grzeczniej pajacyku, znowu ciśnienia nie wytrzymujesz?
Merytorycznie to nawet szkoda liczyć ile razy cię upodliłem, wracaj do kolegi z dwubiegónówką, ewidentnie nadajecie na tych samych falach przygłupie.
Ahahahahhh
I jeszcze taki pet coś o kulturze, przecież to co tam nabazgrałeś to komplet cech obok których nigdy nie stałeś, robaku.

To ty szynszylku bijesz pianę, nie umiesz dyskutować i puszczają ci zwieracze z emocji. A co do multikont kretynie nie trzeba zmieniać o na 0, wystarczyłoby małą literę “L” na dużą “I”, wyglądają dokładnie tak samo ale jesteś tak upośledzony, że tego nie wymyślisz. A co do kultury wypowiedzi to nikogo nie niszczysz a sam jesteś notorycznie niszczony przez kibiców Juve i jedynego normalnego klubu w Mediolanie czyli Milanu. W ogóle nie widziałem jeszcze na tym forum wyzwisk między Juve i Milanem, za to pseudokibice Interu obrażają wszystkich jak leci i poziomem chamstwa już dawno przebili dno

Nie raz były wyzwiska między wami także spokojnie. Szczególnie jak sędzia was poróżni.
ty, salamander i worm to chyba jeden troll bo kombinujecie tak samo.
Zidiocenie level master.
Zresztą nie pouczaj innych bo piszesz coś o obrażaniu przez kibiców Interu, a nie widzisz waszych (twoich?) wpisów na każdym kroku obrażających kibiców Interu i Inter jako klub.
Najlepiej wszyscy zajmijcie się sobą.

cytat misiu a nie wymysły wzięte z dupy. Ja też mogę napisać, że kiedyś tam napisałeś, że “stolicą Polski jest Pcim”, tylko nie jestem w stanie tego udowodnić więc nie wypluwaj tu jakiś swoich domysłów

Dupsko widać pękło na pół. Dawaj Szynszyl jeszcze pokaz jaka pizda jesteś. Milan Was w lidze zjadł i przemielił. Taki butny byłeś, taka wiedza dysponujesz, a tu się okazuje, ze w dupie byłeś i gowno widziałeś piesku. Oglądaj plecy Milanu i się przyzwyczaj, mistrzostwo na kredyt bawi wszystkich :))