Pogba i Vlahović blisko powrotu do gry

Dusan Vlahovic
Dusan Vlahovic PressFocus

Dwóch kontuzjowanych zawodników Juventusu, Paul Pogba oraz Dusan Vlahović wystąpili w towarzyskim meczu z drużyną młodzieżową Starej Damy podczas treningu i są już bardzo bliscy powrotu na boisko w rozgrywkach ligowych.

  • Pogba i Vlahović wracają po kontuzjach
  • Obaj dobrze zaprezentowali się na treningu
  • Według mediów będą powołani na kolejny mecz ligowy

Ogromne wzmocnienie Juventusu

Pogba wrócił latem do Juventusu podpisując czteroletni kontrakt z klubem, ale sprawy nie potoczyły się po myśli Francuza. Pomocnik podczas letniego obozu przygotowawczego w Stanach Zjednoczonych doznał kontuzji, która wykluczyła go z gry do tej pory. Były zawodnik Manchesteru United był zmuszony do opuszczenia mistrzostw świata w Katarze.

Vlahovic dobrze rozpoczął sezon dla Juventusu, ale przed mundialem doznał kontuzji mięśnia przywodziciela. Dwukrotnie wystąpił na turnieju w Katarze, ale wrócił z mundialu z kontuzją pachwiny, co zmusiło go do opuszczenia pierwszych czterech meczów ligowych Starej Damy w 2023 roku.

Jak podkreśliło TuttoMercatoWeb, zarówno Pogba, jak i Vlahović spisali się dobrze w towarzyskim spotkaniu z drużyną Juventus Next Gen zorganizowanym podczas treningu. Obaj wpisali się na listę strzelców i udowodnili, że są już blisko powrotu na ligowe boiska.

Według włoskich mediów obaj znajdą się wśród powołanych zawodników Juventusu na kolejny mecz Serie A z Monzą. Spotkanie odbędzie się w niedzielę o godzinie 15:00.

Zobacz również: Wiśniewski zawodnikiem Spezii Calcio!

Komentarze