Tuttosport: Pogba czeka na telefon z Juve

Paul Pogba
Paul Pogba PressFocus

Paul Pogba zdaniem mediów otrzymał propozycję kontraktu od Paris Saint-Germain, jednak jak donosi włoski “Tuttosport” piłkarz Manchesteru United czeka na ruch ze strony Juventusu. Francuz nie chce podejmować żadnych decyzji przed zakończeniem sezonu.

  • Paul Pogba otrzymał ofertę z PSG
  • Francuz nie podjął jeszcze żadnej decyzji, ponieważ czeka na ruch ze strony Juventusu
  • Stara Dama nie podjęła jeszcze żadnej decyzji w sprawie zaproponowania kontraktu Pogbie

Pogba chce do Juve, ale…

Wiele wskazuje na to, że Pogba nie przedłuży wygasającego po zakończeniu sezonu kontraktu z Manchesterem United, choć sam zawodnik nie wyklucza takiej możliwości. Jak wcześniej informował Manchester Evening News oraz Tuttosport Francuz otrzymał propozycje kontraktu z PSG. Paryżanie kuszą pomocnika wysoką gażą, jednak według turyńskiej gazety pomocnik czeka na telefon z Włoch.

Pogba chciałby wrócić do Juventusu, jednak jak dotąd włodarze Starej Damy nie zaproponowali Francuzowi żadnego kontraktu. Bianconeri nie przedłużyli umowy z Dybalą, dlatego Tuttosport uważa, że mają możliwości, aby sprostać oczekiwaniom gracza Manchesteru United.

Massimiliano Allegri byłby szczęśliwy ponownie mając w zespole Paula Pogbę, ale klub musi wziąć wiele czynników pod uwagę. Pomocnik do najmłodszych już nie należy, a w ostatnim czasie często zmagał się z kontuzjami. Przeszkodą mogą być również żądania płacowe, które nie idą w parze z polityką Juventusu, który dąży do obniżania wynagrodzeń i pragnie uczynić zespół bardziej zrównoważonym. Władze Starej Damy zdają sobie sprawą z chęci powrotu Pogby, ale na razie nie wykonali jeszcze żadnego ruchu w tym kierunku.

Zobacz również: Inter gotowy zaoferować nową umowę Handanoviciowi

Komentarze