Plotki o śmierci Raioli zdementowane. Włoch jest w stanie krytycznym

Mino Raiola
Mino Raiola Pressfocus

W okolicach godziny 13:30 Tancredi Palmeri przekazał za pośrednictwem Twittera wiadomość o śmierci Mino Raioli. Potwierdzały to także inne włoskie media. W kontrze oświadczenie wydał lekarz zajmujący się Raiolą, który zdementował plotki o śmierci Włocha. Podkreślił jednak, że jego stan jest krytyczny.

  • Włoskie meidia informowały w czwartek o śmierci Mino Raioli
  • Po około godzinie doniesienia te zostały zdementowane przez lekarza agenta piłkarskiego
  • Stwierdził on, że Raiola żyje, ale jego stan jest krytyczny

Medialne zamieszanie wokół stanu zdrowia Mino Raioli

Mino Raiola znany jest całemu środowisku piłkarskiemu. 54-latek jest agentem największych gwiazd światowego futbolu na czele z Paulem Pogbą, Erlingiem Haalandem, czy Zlatanem Ibrahimoviciem. W styczniu tego roku agent trafił do szpitala z ciężką chorobą płuc. Przez jakiś czas znajdował się na oddziale intensywnej terapii. Jego stan, jeszcze do niedawna nie był ciężki.

W czwartek w okolicach godziny 13:30 Tancredi Palmeri podał informację o śmierci Mino Raioli. Te doniesienia dość szybko potwierdziły poważne włoskie media, na czele z La Repubblicą. Jak się okazuje, doniesienia mogą być fałszywe. Informacje o śmierci Raioli zdementował jego lekarz, który przyznał, że stan Włocha jest krytyczny. Potwierdzaja to NOS Sport.

Ewentualna śmieć superagenta może mieć niebagatelny wpływ na kształt letniego okienka transferowego. Do zmiany klubów szykowani byli bowiem Paul Pogba, Erling Haaldna, czy Matthijs de Ligt. Mino Raiola walczy obecnie o życie w szpitalu.

Komentarze

Comments 3 comments

Delikatnie mówiąc, wielu ciepłych słów w mediach społecznościowych to Mino w tej sytuacji nie otrzymał. Pierwsza myśl jest taka, że mącił i wykłócał się o te dziesiątki milionów prowizji, często ze szkodą dla karier swoich klientów, a nie ma szans zdążyć wydać nawet wierzchołka tej góry pieniędzy.