Pjanić: Moim marzeniem jest triumf w LM

Miralem Pjanić
Miralem Pjanić fot. Grzegorz Wajda

Liderem włoskiej ekstraklasy jest obecnie Juventus FC. Tymczasem w jednej ze swoich ostatnich wypowiedzi Miralem Pjanić przekonywał, że Stara Dama jest obecnie na miejscu, które jej się należy.

Czytaj dalej…

Przypomnijmy, że aktualni mistrzowie Włoch wskoczyli na fotel lidera Serie A po zwycięskim boju z Interem Mediolan. Dzięki tej wiktorii Juventus ma aktualnie “oczko” przewagi nad podopiecznymi Antonio Conte.

– Zasłużyliśmy na zwycięstwo w starciu z Interem, co sprawiło, że wreszcie wróciliśmy na pierwsze miejsce. Myślę, że nasza drużyna jest z pewnością najlepsza we Włoszech i od niedzieli jesteśmy na szczycie, który nam się należy – rzekł utalentowany pomocnik w rozmowie z Radiem Sarajewo.

– Naszym celem jest zdobycie każdego trofeum, ponieważ taki jest cel Juve, czyli jednego z trzech lub czterech najlepszych klubów na świecie. Nie tylko w tym sezonie tak jest, nasze cele są takie same każdego roku – dodał Pjanić.

– Moim wielkim marzeniem jest triumfować w Lidze Mistrzów i móc wznieść w górę Puchar Europy. Wierzę mocno, że uda się ten cel zrealizować w tym sezonie – skwitował były zawodnik AS Romy.

Komentarze