Pjanic: Juventus stać na znacznie więcej

Miralem Pjanić
Miralem Pjanić fot. Grzegorz Wajda

Miralem Pjanić wygranym starciem Juventusu FC z Olympique Lyon (2:1) pożegnał się praktycznie z klubem z Piemontu. W kolejnej kampanii Bośniak będzie bronił już barw FC Barcelony. Po zakończeniu piątkowego meczu pomocnik dawał do zrozumienia, że w jego odczuciu przedstawiciel Ligue 1 był do pokonania wyżej przez Juve.

Czytaj dalej…

Dwa trafienia Cristiano Ronaldo w boju na Allianz Stadium nie wystarczyły do tego, aby team z Piemontu wywalczył awans do 1/4 finału rozgrywek. Do awansu do kolejnej fazy Ligi Mistrzów turyńskiej ekipie zabrakło tylko jednego gola.

Pjanic: Brak awansu trudny do zaakceptowania

– To dla nas ogromne rozczarowanie, ponieważ bardzo chcieliśmy przejść do następnej fazy i kontynuować rywalizację w tych rozgrywkach – mówił Pjanic w rozmowie ze Sky Sport Italia.

– Źle zaczęliśmy mecz, tracąc bramkę z rzutu karnego, ale zdołaliśmy wrócić do gry. Nie udało się jednak awansować, co jest trudne do zaakceptowania dla nas wszystkich – kontynuował piłkarz.

– Nie możemy umniejszać osiągnięcia zdobycia dziewiątego scudetto, ale ten klub może i powinien mierzyć znacznie wyżej. Nie wątpię, że w przyszłym sezonie ta grupa ludzi będzie jeszcze silniejsza, ponieważ doskonale znam mentalność i siłę w drużynie – powiedział Pjanic.

Komentarze