Pjanić: Jesteśmy gotowi na Atletico

Miralem Pjanić
Miralem Pjanić fot. Grzegorz Wajda

Jedną z pierwszoplanowych postaci w szeregach Juventusu FC w meczu przeciwko Atletico Madryt może być dzisiaj Miralem Pjanić. Bośniak w trakcie spotkania z przedstawicielami mediów przekonywał, że Stara Dama jest gotowa do rywalizacji z przedstawicielem La Liga.

Czytaj dalej…

– Atletico ma w swoich szeregach wspaniałych piłkarzy, udowadniając to w ostatnich latach – powiedział pomocnik na konferencji prasowej.

– Zdajemy sobie sprawę z tego, że w tym roku finał Ligi Mistrzów rozgrywany będzie na Wanda Metropolitano, ale przed nami jeszcze wiele przeszkód, aby zagrać w tym meczu – dodał Pjanić.

– Bardzo ważny mecz czeka nas z Atletico, w którym będziemy chcieli wykonać krok, dający nam szansę do powrotu na ten stadion – zaznaczył piłkarz.

– Cristiano Ronaldo chce odnieść zwycięstwo w tym spotkaniu, to prawda. Niemniej cały Juventus chce tego zwycięstwa i mamy nadzieję na korzystny rezultat – powiedział zawodnik.

– Jesteśmy gotowi na tego typu rywalizację. Czy jesteśmy faworytem? Na pewno czujemy się mocną drużyną. Z drugiej jednak strony w Lidze Mistrzów gra wiele mocnych drużyn – skwitował reprezentant Bośni i Hercegowiny.

Komentarze