Pjanić: Jestem szczęśliwy w Juve

Miralem Pjanić
Miralem Pjanić fot. Grzegorz Wajda

Przed wtorkowym starciem reprezentacji Włoch z Bośnią i Hercegowiną uwaga mediów z Półwyspu Apenińskiego była skupiona między innymi na Miralemie Pjaniciu, który wydawał się najmocniejszym punktem rywali Squadra Azzura. Bośniak po zakończeniu spotkania nie ukrywał, że jest bardzo szczęśliwy w szeregach Juventusu FC, a przyszłość reprezentacji Włoch widzi w jaskrawych barwach.

Czytaj dalej…

– Jestem bardzo szczęśliwy, będąc piłkarzem Juve. To poważny i ambitny klub, w którym cały czas mogę się rozwijać – mówił Pjanić w rozmowie z TuttoMercatoWeb.

– Jestem spokojny o swoją przyszłość w klubie, mając jeszcze przez cztery lata ważny kontrakt z Juventusem. Kocham Juve, klub mnie też kocha, czego chcieć więcej – przekonywał zawodnik.

Pjanić pozwolił sobie także na krótki komentarz na temat występu swojej drużyny w boju przeciwko Włochom.

– Zaliczyliśmy dobre spotkanie. Graliśmy z naszym rywalem jak równy z równym. Włochy to drużyna, z którą zawsze gra się trudno, ale moim zdaniem zasłużyliśmy na remis – zaznaczył pomocnik Starej Damy.

– Szkoda, że przegraliśmy. Stać nas było na lepszy wynik. Z drugiej jednak strony mierzyliśmy się z bardzo dobrze zorganizowaną ekipą, w której obrońcy od wielu lat grają razem, to widać. Przed reprezentacją Włoch rysuje się bardzo ciekawa przyszłość – skwitował zawodnik.

Komentarze