Pirlo: Balotelli, spójrz na Keana

Moise Kean
Moise Kean fot. Grzegorz Wajda

Moise Kean zaliczył ostatnio kilka dobrych występów zarówno w reprezentacji Włoch jak i w swoim klubie. Były zawodnik m.in. Juventusu czy Milanu, Andrea Pirlo, wypowiedział się o młodym piłkarzu, chwaląc jego ostatnie wyczyny.

Czytaj dalej…

– Starcie z Finlandią? Tak, oglądałem ten mecz. To było dobre spotkanie. Kean? Nie zmarnował zaufania jakim obdarzył go Mancini – powiedział Pirlo

– Młody zawodnik Juventusu zdobył wiele goli jak na czas, który otrzymał od swoich trenerów. On oferuje naprawdę bardzo wiele – kontynuował były włoski pomocnik.

– Balotelli? Mario walczy o to, żeby wrócić do drużyny narodowej. Teraz nie może już mieć żadnych wymówek. Mancini w międzyczasie dał Keanowi szansę, którą młody zawodnik wykorzystał. Mario Balotelli musi brać to pod uwagę – dodał.

– Moje zakończenie kariery? To była dobra decyzja. Na boisku dałem z siebie wszystko, ale teraz czas na rodzinę – zakończył.

Moise Kean zadebiutował w reprezentacji podczas spotkania z USA. Swojego pierwszego golaw spotkaniu o stawkę strzelił z kolei podczas ostatniego starcia z Finlandią.

Komentarze