Pioli: Spotkanie z Gazidisem było konieczne

Stefano Pioli
Stefano Pioli fot. Grzegorz Wajda

Szkoleniowiec Milanu Stefano Pioli potwierdził, że w środę drużyna spotkała się z dyrektorem generalnym klubu Ivan Gazidisem. W trakcie spotkania miało nie zabraknąć ostrej wymiany zdań, o czym informowały włoskie media.

Czytaj dalej…

– Było to konieczne. Rozmawialiśmy twarzą w twarz, aby omówić różne kwestie. Zawsze jest to najlepszy sposób na załatwienie spraw, nawet jeśli możemy mieć różne zdanie – powiedział Pioli.

Pioli nie myśli o przyszłości

Nie jest tajemnicą, że Ivan Gazidis chciałby po zakończeniu sezonu zatrudnić w klubie Ralfa Rangnicka, który miałby między innymi przejąć prowadzenie drużyny od Stefano Pioliego. Trener Milanu na razie nie chce jednak rozmawiać o swojej przyszłości. Zamiast tego skupia się na realizacji celu, jaki ma drużyna.

– Jesteśmy skoncentrowani na naszym celu, którym jest przywrócenie Milanu do europejskich pucharów. Możemy to zrobić na dwa sposoby: poprzez ligę lub puchar. Terminarz sprawa, że puchar jest naszą pierwszą szansą, więc zdecydowanie musimy się na tym skupić. I to właśnie robimy – dodał szkoleniowiec Rossonerich.

Komentarze