Pioli: Musimy kontynuować zdobywanie punktów

Stefano Pioli
Stefano Pioli fot. Grzegorz Wajda

AC Milan zagra na wyjeździe z Brescią Clacio w piątkowym meczu 21. kolejki włoskiej Serie A. Stefano Pioli, trener “Rossonerich”, powiedział, że rywale tracą na jakości ze względu na brak Mario Balotelliego.

Czytaj dalej…

– Osiągnęliśmy ostatnio pozytywne wyniki na wyjazdach, a punkty odzwierciedlają naszą dobrą grę. Musimy to kontynuować. Jestem zadowolone z tego, co osiągnęliśmy, ale trzeba iść naprzód – powiedział Pioli, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

– W Brescii zawieszony jest Balotteli, więc ich drużyna traci na jakości ze względu na tę jedną indywidualność. Z drugiej strony będą bardziej zwarci i agresywni. Spodziewamy się, że będą bardzo mocno zdeterminowani, aby zrealizować wielki cel – dodał.

– Tonali ma wielką jakość i potencjał. Musimy zwrócić na niego uwagę w trakcie spotkania – podkreślił. Jego podopieczni zajmują ósme miejsce w tabeli ze zdobytymi 28 punktami. Natomiast Brescia ma 15 “oczek” i plasuje się na przedostatniej pozycji. Początek piątkowego spotkania na Stadio Mario Rigamonti o godzinie 20.45.

Komentarze