Kalidou Koulibaly
Kalidou Koulibaly fot. Grzegorz Wajda

Piłkarze Napoli z obawami przed chuligańskimi atakami

Piłkarze SSC Napoli na własnej skórze przekonują się, że od miłości do nienawiści jest naprawdę krótka droga. W związku z ostatnimi buntami w klubie z Kampanii ze strony zawodników, zareagować postanowili kibole Azzurrich. Następstwem takiego stanu rzeczy jest to, że ofiarami chuligańskich wybryków byli Allan oraz Piotr Zieliński.

Czytaj dalej…

Wymienieni na wstępie zawodnicy zostali napadnięci przez chuliganów mieniących się kibicami Napoli. W związku z takim obrotem wydarzeń między innymi Kalidou Koulibaly postanowił wynająć ochroniarza, aby strzegł go i rodzinę przez całą dobę. Tymczasem żona Lorenzo Insigne w związku z ostatnimi wydarzeniami postanowiła opuścić miasto.

Dodajmy, że po pięciu meczach bez wygranej Napoli plasuje się na siódmej pozycji w tabeli Serie A. Tymczasem najbliższe dwa starcia przeciwko AC Milanowi w lidze włoskiej i Liverpoolem FC w elitarnych rozgrywkach mogą zdecydować o przyszłości Carlo Ancelottiego w klubie z Kampanii.

Co prawda media we Włoszech podają, że zawodnicy Napoli mają się dobrze, ale nie zmienia to faktu, że kilku z nich może zima zdecydować się na zmianę barw klubowych.

Komentarze