Piłkarz Romy podsumował Mourinho. “Jeśli każe nam iść na wojnę, to idziemy”

Leonardo Spinazzola
Leonardo Spinazzola fot. PressFocus

AS Roma pod wodzą Jose Mourinho zmienia się nie do poznania. Ostatnio na temat Portugalczyka w rozmowie ze Sky Sport Italia wypowiedział się Leonardo Spinazzola.

  • AS Roma pod wodzą Jose Mourinho zmienia się nie do poznania
  • Na temat szkoleniowca Wików wypowiedział się Leonardo Spinazzola
  • Włoski defensor dał do zrozumienia, ze Portugalczyk ma niezwykły dar przekonywania do swoich racji

Spinazzola pozytywnie ocenił Mourinho

AS Roma po rozegraniu siedmiu kolejek ligowych w Serie A plasuje się na szóstym miejscu z 13 punktami. W tym sezonie Giallorossi zanotowali cztery zwycięstwa i remis. Jeden z zawodników Wilków pozytywnie wypowiedział się ostatnio na temat Jose Mourinho.

– Wszystko, co mówi, robimy. Gdyby powiedział nam, żebyśmy poszli na wojnę, zrobilibyśmy to. On taki jest, ma ten dar. Większość z tego, co mówi, się sprawdza. W trakcie treningów jest w każdym razie bardzo spokojny – mówił Leonardo Spinazzola w rozmowie ze Sky Sport Italia.

Zobacz także:

– Nie wiem, jaki był w przeszłości, ale teraz jest bardzo spokojny. Czasami po prostu patrzy z góry. Lubi patrzeć, jak się poruszasz, jak poruszasz ciałem, mowę ciała. Bardzo często zwraca uwagę na te rzeczy – dodał zawodnik.

Rzymianie po przerwie na mecze reprezentacyjne zmierzą się w hicie ósmej kolejki ligi włoskiej z Interem Mediolan. Spotkanie odbędzie się na Stadio Giuseppe Meazza. Roma przystąpi do tej potyczki, chcąc zrehabilitować się za porażkę z Atalantą.

Czytaj więcej: Roma – Atalanta: Mourinho wypisał się z meczu z Interem, La Dea zdobyła Rzym

Komentarze