Piłkarz Milanu zakażony koronawirusem

Ismael Bennacer
Ismael Bennacer PressFocus

Pomocnik Milanu Ismael Bennacer uzyskał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa w organizmie. Z tego powodu nie wystąpi w dzisiejszym sparingowym spotkaniu z OGC Nice.

  • Ismael Bennacer uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa
  • Pomocnik Milanu z tego powodu nie wystąpi w sobotnim sparingowym spotkaniu z Nice
  • Pozostali zawodnicy Rossonerich uzyskali negatywne wyniki testów

Bennacer nie zagra w Nicei

Rossoneri poinformowali, że algierskiego pomocnika zabraknie w składzie zespołu na towarzyskie spotkanie, które rozegrane zostanie dziś wieczorem na Allianz Riviera Stadium.  Bennacer, który rozegrał 90 minut przeciwko Modenie w ostatnim sparingu, nie znalazł się w kadrze na wyjazd do Nicei.

Milan informuje, że Ismael Bennacer nie został powołany na towarzyski mecz przeciwko OGC Nice, ponieważ przeprowadzony domowy test wymazowy dał wynik pozytywny” – czytamy w komunikacie klubu.

“Lokalne władze zdrowotne zostały niezwłocznie poinformowane o tym fakcie. Zawodnik ma się dobrze i trenuje indywidualnie w domu” – czytamy dalej.

“Ustalono, że Ismael nie miał kontaktu z pozostałymi kolegami z drużyny od czasu towarzyskiego meczu z Modeną w ostatnią sobotę. Testy wymazowe dokonane u członków zespołu w tym tygodniu dały wynik negatywny, także test molekularny w związku z wyjazdowym meczem w Nice” – dodano.

Komentarze