Piłkarz FC Barcelony nie jest zainteresowany powrotem do Serie A

Franck Kessie
Franck Kessie fot. PressFocus

Franck Kessie nie jest zainteresowany powrotem do Serie A. Pomocnik trafił na listę życzeń Interu Mediolan, lecz jego priorytetem jest pozostanie na Camp Nou. Tę kwestię mogą natomiast zmienić potrzeby finansowe FC Barcelony.

  • Franck Kessie nastawia się na pozostanie w FC Barcelonie
  • Ściągnąć pomocnika od kilku miesięcy planuje natomiast Inter Mediolan
  • Jeśli nie wymusi tego sytuacja finansowa, Iworyjczyk będzie kontynuował swoją grę na Camp Nou

Zainteresowanie Interu odrzucone

Franck Kessie trafił w zeszłym roku do FC Barcelony w ramach transferu bezgotówkowego. Jego początki na Camp Nou nie należały do zbyt udanych. W ostatnim czasie jednak Iworyjczyk poprawił swoje notowania i zaczyna odgrywać w zespole większą rolę. Udało mu się nawet trafić do siatki w niedawnym El Clasico z Realem Madryt.

Pomocnik pragnie pozostać w szeregach Dumy Katalonii, choć jego przyszłość nie jest jeszcze przesądzona. Latem hiszpański gigant planuje zrealizować duże transfery, do czego konieczny będzie zastrzyk gotówki. Niewykluczone, że władze postanowią spieniężyć właśnie 26-latka.

Na taki rozwój wydarzeń liczy Inter Mediolan, który wykazywał zainteresowanie transferem Kessiego już w styczniu. Wówczas na przeszkodzie stanęły ograniczenia FFP. Jeśli sytuacja finansowa nie wymusi na FC Barcelonie sprzedaży, Kessie nie wróci do Serie A.

Zobacz również: Giganci Premier League walczą o gwiazdę Interu

Komentarze