Pierwszy letni transfer Napoli? Na celowniku gwiazda MLS

Thiago Almada
Thiago Almada PressFocus

W ostatniej audycji “Radio Kiss Kiss” wziął udział Valter De Maggio, włoski dziennikarz. Poinformował on, że Napoli jest blisko zakontraktowania Thiago Almady. Nastroje kibiców “Azzurrich” trochę ostudził Fabrizio Romano, który poinformował, że trwają rozmowy między obiema stronami, ale do porozumienia jeszcze daleko.

  • Thiago Almady blisko transferu do Napoli?
  • Valter De Maggio potwierdza, że obie strony zaczęły już rozmowy
  • Nastroje kibiców “Azzurrich” ostudził delikatnie Fabrizio Romano

Thiago Almada wkrótce zasili szeregi Napoli?

Thiago Almada występuje obecnie w MLS w drużynie Atlanta United. Popisuje się tam nadzwyczajną skutecznością. Na koncie ma już cztery trafienia i pięć asyst w zaledwie sześciu meczach tego sezonu. Piłkarz ten z reprezentacją Argentyny zdobył złoty medal Mistrzostw Świata w Katarze. Na mundial pojechał dosłownie w ostatniej chwili, zastępując kontuzjowanego jego z zawodników. Argentyńczyk obecnie jest wyceniany na 20 milionów euro, co mocno skłania przyszłe kluby do zakontraktowania utalentowanego 21-latka.

Valter De Maggio, włoski dziennikarz, podczas ostatniej audycji “Radio Kiss Kiss” poinformował, że Napoli jest o krok od finalizacji transferu Thiago Almady. Jednak trochę inne zdanie ma na ten temat sam Fabrizio Romano. Twierdzi on, że faktycznie władze klubu z południa Italii rozmawiają z argentyńskim pomocnikiem, ale do porozumienia jest jeszcze daleka droga.

Transfer Thiago Almady do Napoli może mocno działać Polakom na wyobraźnie. Pojawiło się dużo informacji, że Argentyńczyk ma zastąpić w drużynie właśnie Piotra Zielińskiego. W ostatnich tygodniach coraz mocniej 28-latkiem z Ząbkowic Śląskich interesuje się Lazio, które dowodzi obecnie Maurizio Sarri. Czyli były szkoleniowiec popularnego “Zielka”.

Sprawdź także: Defensor Interu dał zielone światło na transfer do Bundesligi

Komentarze