Krzysztof Piątek
Krzysztof Piątek fot. Grzegorz Wajda

Piątek: Niektóre z pierwszych stron są przesadzone

Ciekawego wywiadu Krzysztof Piątek udzielił Przeglądowi Sportowi, dając do zrozumienia wszystkim, że wierzy, że dzięki niemu AC Milan znów stanie się wielkim klubem. Reprezentant Polski w trakcie zimowej sesji transferowej opuścił Genoę CFC na rzecz ekipy z miasta mody.

Czytaj dalej…

– Mam nadzieję, że Milan znowu stanie się wspaniały dzięki mnie – powiedział Piątek w rozmowie z Przeglądem Sportowym cytowanej przez Football Italia.

– Opuściłem Polskę, gdy byłem gotowy fizycznie, psychicznie i technicznie – dodał piłkarz.

– Mógłbym wyjechać wcześniej, ale wolałem zostać jeszcze przez rok i absolutnie nie żałuję tego – zaznaczył zawodnik Rossonerich.

– Lewandowski i Milik? Nie mam problemu z nimi pracować, jesteśmy różnymi typami napastników, ale wszyscy jesteśmy w formie – wyjaśnił Polak.

– Gdybym miał wszystkie zalety, o których piszą gazety, to byłbym najlepszym piłkarzem w historii, ale mam nadzieję, że będę naprawdę godny ich porównań pewnego dnia – rzekł Piątek.

– Moim zdaniem niektóre z pierwszych stron są przesadzone. W każdym razie jestem zadowolony ze strzelonych goli, a nie  z tego, że jestem na pierwszych stronach gazet – skwitował.

Komentarze