Piątek: Niektóre z pierwszych stron są przesadzone

Krzysztof Piątek
Krzysztof Piątek fot. Grzegorz Wajda

Ciekawego wywiadu Krzysztof Piątek udzielił Przeglądowi Sportowi, dając do zrozumienia wszystkim, że wierzy, że dzięki niemu AC Milan znów stanie się wielkim klubem. Reprezentant Polski w trakcie zimowej sesji transferowej opuścił Genoę CFC na rzecz ekipy z miasta mody.

Czytaj dalej…

– Mam nadzieję, że Milan znowu stanie się wspaniały dzięki mnie – powiedział Piątek w rozmowie z Przeglądem Sportowym cytowanej przez Football Italia.

– Opuściłem Polskę, gdy byłem gotowy fizycznie, psychicznie i technicznie – dodał piłkarz.

– Mógłbym wyjechać wcześniej, ale wolałem zostać jeszcze przez rok i absolutnie nie żałuję tego – zaznaczył zawodnik Rossonerich.

– Lewandowski i Milik? Nie mam problemu z nimi pracować, jesteśmy różnymi typami napastników, ale wszyscy jesteśmy w formie – wyjaśnił Polak.

– Gdybym miał wszystkie zalety, o których piszą gazety, to byłbym najlepszym piłkarzem w historii, ale mam nadzieję, że będę naprawdę godny ich porównań pewnego dnia – rzekł Piątek.

– Moim zdaniem niektóre z pierwszych stron są przesadzone. W każdym razie jestem zadowolony ze strzelonych goli, a nie  z tego, że jestem na pierwszych stronach gazet – skwitował.

Komentarze