Piątek może opuścić Milan

Krzysztof Piątek
Krzysztof Piątek fot. Grzegorz Wajda

Krzysztof Piątek może zmienić latem klub i opuścić piękny Mediolan – donosi włoski dziennik La Repubblica. Polski napastnik ma zostać sprzedany jeśli Rossoneri nie zakwalifikują się do Ligi Mistrzów.

Czytaj dalej…

Krzysztof Piątek kilka miesięcy temu przeniósł się z Genui do Mediolanu. Włoscy dziennikarze twierdzą, że latem może czekać go kolejna przeprowadzka. Jeśli jego aktualny klub nie zakwalifikuje się do Ligi Mistrzów, to polski napastnik może zostać sprzedany do innej drużyny.

W dzienniku La Reppublica możemy przeczytać, że AC Milan potrzebuje Europy, aby zachować w składzie swojego utalentowanego zawodnika. W innym wypadku klub z Mediolanu może mieć problem ze zbilansowaniem budżetu. Wtedy bardzo możliwa jest opcja, że sprzedany będzie musiał być Krzysztof Piątek, aby drużyna z Lombardii mogła pozwolić sobie na inne wzmocnienia.

Włoskie media zaznaczają jednak, że nie włodarze AC Milan zastanawiają się nad sprzedażą także innych zawodników. Możliwe, że zamiast Piątka klub opuszczą tacy piłkarze jak np. Suso, Romagnoli, Donnarumma, Kessie lub Cutrone. Wszystko zależy od tego na którym miejscu w Serie A zakończy klub z Lombardii.

Komentarze