Piątek: Chcę strzelać gole w każdym meczu

Krzysztof Piątek
Krzysztof Piątek fot. Grzegorz Wajda

Krzysztof Piątek nie zwalnia tempa. W niedzielny wieczór reprezentant Polski zaliczył swoje kolejne trafienie w barwach AC Milanu, ustalając wynik rywalizacji z Cagliari Calcio na 3:0 dla teamu z miasta mody. Były już piłkarz Genoi CFC zapowiedział, że nie zamierza na tym poprzestać.

Czytaj dalej…

– Faktem jest, że gra w polskiej ekstraklasie nie jest tak trudna, jak w Serie A. Z drugiej strony grałem wcześniej w Genoi, w tej samej lidze, w której występuje Milan. Cały czas zdobywam bramki, więc muszę być wciąż maksymalnie skoncentrowany – mówił Piątek cytowany przez Football Italia.

– Czuję się w Milanie bardzo dobrze. Moim celem jest strzelanie goli w każdym kolejnym spotkanie, ale zobaczymy, jak będzie – kontynuował Polak.

Szkoleniowiec mediolańskiej drużyny stwierdził, że ma w swoich szeregach piłkarskiego Robocopa. Piątek zabrał głos w tej sprawie. – Wolę, gdy mówi się o mnie Pistolero – rzekł zawodnik, odwołując się do prezentowanej wszystkim radości po strzelonych golach, w których Piątek prezentuje dwa rewolwery.

Komentarze