“Pewnego dnia zagram w Premier League”

Victor Osimhen
Victor Osimhen fot. PressFocus

SSC Napoli pewnym krokiem zmierza po wygranie mistrzostwa Serie A. Tymczasem ostatnio na temat Chwiczy Kwaracchelii głos zabrał Victor Osimhen. Nigeryjczyk przekonywał, że jego kolega z zespołu może być w pewnym momencie kandydatem do wygrania Złotej Piłki. Ponadto zawodnik odniósł się do swoich planów na przyszłość.

  • Ciekawej wypowiedzi udzielił ostatnio Victor Osimhen
  • Nigeryjczyk dał do zrozumienia, że jednym z jego marzeń jest gra w Premier League
  • Zawodnik nie szczędził też pochwał w kierunku jednego z kolegów z zespołu

“Cieszę się chwilą”

SSC Napoli w swoim ostatnim występie ligowym musiał uznać wyższość Lazio (0:1). W każdym razie przewaga Azzurrich nad resztą stawki w Serie A jest na tyle duża, że nie powinno mieć to wpływu na dalsze losy rywalizacji. Victor Osimhen nie szczędził natomiast pochwał w kierunku Chwiczy Kwaracchelii.

To miły facet. Od razu się zrozumieliśmy. Wszyscy w drużynie go uwielbiają, nie tylko za to, co robi na boisku, ale także za to, co robi poza nim – mówił Nigeryjczyk cytowany przez TuttoMercatoWeb.

Wierzę, że w przyszłości jest w stanie zdobyć Złotą Piłkę. Mam też nadzieję, że zapewni Napoli wiele zwycięstw – dodał Osimhen.

Zawodnik odniósł się też do swoich marzeń. – Ciężko pracuję i jestem szczęśliwy w klubie. Robię wszystko, co w mojej mocy, aby osiągnąć swoje cele i być może pewnego dnia zagrać w Premier League, ale teraz cieszę się chwilą – zaznaczył zawodnik.

Dla mnie Serie A to bardzo trudne rozgrywki, inne niż inne ligi. Kibice tutaj dają odczuć swoje wsparcie. Pod tym względem liga włoska jest dla mnie najlepsza – zakończył Osimhen.

Czytaj więcej: Ważny zawodnik Napoli przedłuży umowę

Komentarze