Perisić zostanie w Interze? “Jestem gotowy”

Ivan Perisić
Ivan Perisić fot. Alexey Filippov / Sputnik/ Hepta / Sport Pict

Ivan Perisić w sezonie 2020/21 prawdopodobnie będzie bronił barw Inter Mediolan. Chorwacki skrzydłowy wrócił do Nerazzurrich po roku spędzonym w Bayernie Monachium, do którego był wypożyczony. Bawarczycy nie zdecydowali się jednak na wykupienie 31-letniego zawodnika.

Czytaj dalej…

Zainteresowanie Perisiciem latem wyrażali również przedstawiciele klubów Premier League – Tottenhamu Hotspur i Manchesteru United. Na chwilę obecną Chorwat pozostaje jednak zawodnikiem Interu i nic nie wskazuje na to, aby miało się to w najbliższej przyszłości zmienić.

– Miałem niesamowity rok, ponieważ wygrałem trzy trofea ze wspaniałą drużyną. Na początku nie było łatwo, bo miałem kilka problemów z pierwszym trenerem, potem w lutym doznałem kontuzji kostki, ale mimo wszystko wszyliśmy z trudnej sytuacji i wygraliśmy wszystko – powiedział Perisić w wywiadzie udzielonym klubowej telewizji Interu Mediolan, cytowany przez Football Italia.

– To był pozytywny rok, teraz wracam i jestem szczęśliwy. Mam jeszcze dwuletni kontrakt z Interem i mam nadzieję, że uda nam się razem dokonać wspaniałych rzeczy. Jestem gotowy – kontynuował reprezentant Chorwacji.

– Wiem, że trener lubi ciężką pracę. Jesteśmy na dobrej drodze, widziałem duży głód w szatni. Osobiście spodziewam się pozytywnego sezonu. Obejrzałem prawie wszystkie mecze, które grali moi przyjaciele w poprzednim sezonie. Byłem fanem numer jeden Interu. Szkoda, że nie udało im się sięgnąć po trofea, choć byli tego blisko – dodał Perisić.

Komentarze