Perisić wciąż niepewny swojej przyszłości w Interze

Ivan Perisić
Ivan Perisić fot. PressFocus

Ivan Perisić i jego przyszłość w Interze Mediolan wciąż jest tematem spekulacji włoskich mediów. Zawodnik w jednej ze swoich ostatnich wypowiedzi dał do zrozumienia, że wkrótce czekać go będzie rozmowa z władzami klubu na temat jego przyszłości.

  • Cały czas niejasna jest przyszłość Ivana Perisicia w Interze Mediolan
  • Chorwacki zawodnik należy do kluczowych postaci w zespole Simone Inzaghiego
  • 32-latek udzielił ostatnio krótkiej wypowiedzi Mediaset Infinity

Los Perisicia wciąż niejasny

Ivan Perisić ma umowę ważną z Interem Mediolan do końca czerwca 2022 roku. Do ekipy ze Stadio Giuseppe Meazza zawodnik trafił w 2015 roku, ale w międzyczasie był też na wypożyczeniu w Bayernie Monachium.

Perisić przed startem kampanii 2020/2021 wrócił do Interu, przyczyniając się do wywalczenia mistrzostwa Włoch z ekipą dowodzoną przez Antonio Conte. W tej kampanii pod dowództwem Simone Inzaghiego chorwacki skrzydłowy również należy do kluczowych postaci w zespole.

– Teraz musimy skoncentrować się na mistrzostwach. Czeka nas ciężkie starcie z Venezią – mówił Perisić w rozmowie z Mediaset Infinity

– Jaka czeka mnie przyszłość? Skupiam się na tym, co ma miejsce tu i teraz. Później będę rozmawiał z władzami klubu. Wszystko jest możliwe. Zobaczymy za kilka tygodni, jak będzie wyglądać sytuacja – powiedział piłkarz.

Perisić w tej kampanii wystąpił łącznie w 16 spotkaniach, notując w nich trzy trafienia i dwie asysty.

Czytaj więcej: Inter – Szachtar: Dżeko daje zwycięstwo Nerrazzurim

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze