Perisic sfrustrowany brakiem oferty przedłużenia kontraktu

Ivan Perisic
Ivan Perisic Pressfocus

Ivan Perisic został wybrany najlepszym zawodnikiem finału pucharu Włoch, który Inter Mediolan wygrał po dogrywce z Juventusem. Chorwat nie może być jednak pewny swojej przyszłości, gdyż klub wciąż nie zaproponował mu nowej umowy. Opieszałość włodarzy Nerazzurrich irytuje 33-latka, o czym opowiedział w trakcie ostatniego wywiadu.

  • Ivan Perisic jest jedną z ważniejszych postaci składu Interu
  • Jego kontrakt wygasa latem, ale zarząd wciąż nie zaproponował mu przedłużenia
  • Sytuacja frustruje zawodnika, który chciałby wiedzieć jakie plany wobec niego ma Inter

Lider już niechciany w Mediolanie?

Do wyłonienia zdobywcy pucharu Włoch potrzebna była dogrywka. W niej lepszy okazał się Inter Mediolan, który wygrał 4:2. Dwie bramki w dogrywce zdobył Ivan Perisić, do którego powędrowała nagroda dla najlepszego zawodnika finału. Chorwat rozgrywa już szósty sezon w barwach Interu, ale nie może być pewny swojej przyszłości. Wciąż nie otrzymał on oferty przedłużenia kontraktu wygasającego wraz z końcem sezonu.

33-latek nie ukrywa swojej frustracji tym faktem. Zwłaszcza, że mimo zaawansowanego wieku wciąż jest jedną z kluczowych postaci dla trenera Simone Inzaghiego. Perisic chciałby zostać w klubie, ale wobec braku oferty przedłużenia kontraktu zaczyna wątpić w zaufanie zarządu.

– Wciąż nic nie wiem. W przypadku istotnych zawodników składu nie czeka się do ostatniej chwili. Wiecie o tym – stwierdził gorzko w rozmowie z Sports Mediaset. 

Chorwata zapytano także o możliwy triumf w rozgrywkach Serie A.

– Zawsze czułem się jak lider ten drużyny, ale jak zespół funkcjonuje tak jak teraz, łatwiej jest nim być. Musimy dalej pracować, bo zostały nam dwa bardzo ważne mecze. W piłce nożnej wszystko jest możliwe, dlatego wierzymy wciąż w zdobycie tytułu mistrzowskiego – dodał.

Zobacz też: Osimhen rozchwytywany przez kluby z Premier League

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze

Na temat “Perisic sfrustrowany brakiem oferty przedłużenia kontraktu