Brozović i Perisić z nowymi kontraktami

Ivan Perisic
Ivan Perisic PressFocus

Dobre wieści płyną z Włoch dla kibiców Interu Mediolan. Marcelo Brozović i Ivan Perisić lada moment podpiszą nowe umowy z Interem Mediolan. Obie strony osiągnęły porozumienie i pozostało tylko dopełnić wszystkich niezbędnych formalności.

  • Brozović i Perisić blisko podpisania nowych umów z Interem
  • Do ustalenia zostały tylko szczegóły i lada moment możemy spodziewać się oficjalnego potwierdzenia
  • Latem Inter będzie walczył o pozyskanie obrońcy Torino Gleisona Bremera

Gleison Bremer letnim celem transferowym Interu

O negocjacjach Interu z Brozoviciem i Perisiciem w sprawie przedłużenia kontraktu mówiło się już od dłuższego czasu i wydawało się, że to tylko kwestia czasu aż dojdzie do podpisów na nowych umowach. Zarówno piłkarze, jak i klub nadal chcieli kontynuować swoją współpracę.

Kilka dni temu dyrektor generalny nerazzurrich Beppe Marotta udzielił wywiadu dla Sky Italia, w którym potwierdził, że są prowadzone rozmowy w tym temacie. – Jesteśmy w stałym kontakcie z Ivanem Perisiciem i Marcelo Brozoviciem w sprawie przedłużenia ich kontraktów. Oni chcą zostać w Interze – nasze pragnienie jest takie same. Chcemy, żeby obaj zostali w klubie – przyznał.

Fabrizio Romano informuje dzisiaj, że rozmowy z Marcelo Brozoviciem dobiegają końca i wkrótce mają zostać złożone podpisy na nowej umowie. Do ustalenia zostały jeszcze tylko drobne szczegóły. W Interze są przekonani, że równie szybko osiągną ostateczne porozumienie z Ivanem Perisiciem.

Znany włoski dziennikarz informuje również, że głównym celem nerazzurrich na letnie mercato pozostaje Gleison Bremer. Obrońca Torino swoją dobrą grą zwrócił uwagę największych klubów Serie A, jednak to Inter jest najbardziej zdeterminowany, aby pozyskać Brazylijczyka.

Zobacz także: Od lwiątka do lwa. Od gwizdów do uwielbienia

Komentarze