Pepe trafi do Arsenalu, Lozano do Napoli?

Hirving Lozano
Hirving Lozano fot. Vladimir Astapkovich / Sputnik/ Hepta / Sport

Najnowsze doniesienia mediów donoszą, że Nicolas Pepe najpewniej wkrótce dołączy do Arsenalu FC, z kolei SSC Napoli koncentruje swoje siły na pozyskaniu Hirvinga Lozano z PSV Eindhoven.

Czytaj dalej…

Źródła w Anglii i we Włoszech podają, że co prawda klub z Kampanii spełnił oczekiwania Lille OSC w sprawie sumy odstępnego za Iworyjczyka Pepe. Niemniej sam zawodnik odrzucił ofertę Napoli, nie akceptując propozycji warunków indywidualnego kontraktu. Jednocześnie bardziej odpowiadają mu warunki klubu ze stolicy Anglii.

W związku z tym, że Real Madryt wciąż nie wyraża chęci wypożyczenia Jamesa Rodrigueza, to sternicy wicemistrzów Włoch wrócili do tematu pozyskania Meksykanina Lozano, który był łączony z przeprowadzką do Włoch już w styczniu.

Reprezentant Meksyku jest zainteresowany przenosinami do Napoli. Kłopot w tym, że przedstawiciel Eredivisie oczekuje za swojego piłkarza 45 milionów euro, a włoski klub nigdy nie oferował więcej niż 35 milionów euro.

Lozano to prawoskrzydłowy. 24-latek w poprzedniej kampanii rozegrał łącznie 40 meczów, notując w nich 21 trafień i 12 asyst.

Komentarze