Pavard nie dla Napoli?

Benjamin Pavard
Benjamin Pavard fot. Maksim Bogodvid / Sputnik/ Hepta / Sport Pict

Od wielu tygodni nie milką spekulacje na temat przyszłości Benjamina Pavarda, który latem prawdopodobnie opuści szeregi drużyny ze Stuttgartu. Ostatnio wydawało się, że jednym z faworytów do jego pozyskania jest Napoli, ale agent zawodnika zaprzeczył tym doniesieniom.

Czytaj dalej…

Media wiązały Benjamina Pavarda z Napoli już od kilku tygodni. Środowisko piłkarza uważa jednak, że zainteresowanie ze strony Partenopei nie jest najważniejszym, a poza tym nie została jeszcze w żaden sposób skonkretyzowane.

– Nie rozmawialiśmy jeszcze z nikim z Neapolu. Nie było żadnej oferty – powiedział agent piłkarza, Josep Mohan, w wywiadzie dla CalcioNapoli24.

– Czy Pavard przeprowadzi się gdzieś w czerwcu? Bardzo możliwe. Istnieje także scenariusz, że zostanie on w Stuttgarcie, ale mamy nadzieję, że w nadchodzących miesiącach pojawią interesujące oferty – zakończył.

Calciomercato.com uważa, że faworytem w pozyskaniu zawodnika jest teraz Bayern Monachium, choć również w swoim składzie chce go mieć Barcelona. Obie drużyny mają stoczyć bój o jego podpis w najbliższych miesiącach.

Komentarze