Paulo Sousa obserwuje pomocnika Milanu

Yacine Adli
Yacine Adli PressFocus

Paulo Sousa prowadzi Salernitanę dopiero od niedawna. Jednak dobra postawa drużyny za kadencji byłego selekcjonera reprezentacji Polski sprawia, że prawdopodobnie zostanie na Stadio Arechi na nowym sezon. Portugalczyk już rozgląda się za transferami, a jednym z nich ma być Yacine Adli, pomocnik obecnego mistrza Włoch.

  • Paulo Sousa notuje dobre wyniki w Salernitanie
  • Portugalczyk już rozgląda się za wzmocnieniami na nowy sezon
  • Pierwszym z nich może zostać Yacine Adli, pomocnik Milanu

Yacine Adli trafi latem do Salernitany?

Paulo Sousa poprowadził Salernitanę dopiero w ośmiu spotkaniach. Odniósł tylko jedno zwycięstwo, ale zanotował aż sześć remisów, w tym z Milanem oraz Interem. Klub ze Stadio Arechi oddalił się od strefy spadkowej, a drużyna pod wodzą byłego selekcjonera reprezentacji Polski robi znaczące postępy. Zarówno w defensywie jak i ataku.

Portugalczyk prawdopodobnie zostanie w Salerno na nowy sezon, dlatego już rozgląda się za wzmocnieniami. Jak podaje Nicolo Schira, włoski dziennikarz, Paulo Sousa jest zainteresowany sprowadzeniem do drużyny Yacine’a Adliego. Francuskiego pomocnika, który obecnie występuje w Milanie.

Jednak pozycja 22-latka w zespole mistrza Włoch jest marginalna. Wiązano z nim ogromne nadzieje, ale jednak Adli nie sprostał tym oczekiwaniom. Francuz rozegrał w obecnym sezonie tylko pięć spotkań, spędzając na placu gry ledwie 121 minut. Portal “Transfermarkt” wycenia wychowanka Paris Saint-Germian na 9 milionów euro.

Sprawdź także: Leao: Milan to mój dom. Wciąż mam rok kontraktu

Komentarze