Nie ma tematu odejścia Pogby z Juventusu

Paul Pogba
Paul Pogba fot. PressFocus

Problemy zdrowotne Paula Pogby nie wpłyną na jego przyszłość w Juventusie. W klubie wyczekuje się boiskowego powrotu Francuza, który w tym sezonie nie zagrał jeszcze żadnego spotkania – donosi Nicolo Schira.

  • Paul Pogba po raz kolejny wypadł z gry
  • Media informowały niedawno, że władze Juventusu tracą cierpliwość do pomocnika
  • Nie ma jednak tematu odejścia Francuza z Turynu

Pogba zostaje w Juventusie

Ubiegłego lata dokonał się hitowy powrót do Turynu, bowiem po wygaśnięciu kontraktu z Manchesterem United Paul Pogba ponownie trafił do Juventusu. Kibice przyjęli tę informację z ogromną nadzieją, że reprezentant Francji nawiąże do swojej najlepszej dyspozycji i szybko stanie się gwiazdą “Starej Damy”. Na jego nieszczęście – w trakcie przedsezonowego okresu przygotowawczego uszkodził łękotkę, co wykluczyło go z gry na długie miesiące.

Pogba początkowo nie poddał się operacji, gdyż liczył na szybki powrót do zdrowia i wyjazd na mistrzostwa świata w Katarze. Ostatecznie zgodził się na zabieg, po którym rozpoczął długotrwałą rehabilitację.

Środkowy pomocnik ominął już większość ligowego sezonu. Dla Juventusu to bolesne również z przyczyn finansowych, bowiem gwiazdor pobiera aż osiem milionów euro rocznie. Niedawno Pogba wrócił do zdrowia, lecz po raz kolejny wypadł z gry.

Media poinformowały, że władze Juventusu straciły cierpliwość do Francuza i rozważają sprzedaż, a nawet przedwczesne rozwiązanie kontraktu. Nicolo Schira dementuje te wieści i przekonuje, że nie ma tematu odejścia Pogby. “Stara Dama” wyczekuje powrotu zawodnika, a on sam również dobrze czuje się w Turynie.

Zobacz również: Chiesa o swojej kontuzji: nie czułem kolana

Komentarze