Juventus planuje prezentację Pogby na początek lipca

Paul Pogba
Paul Pogba Pressfocus

Paul Pogba zostanie niedługo zaprezentowany jako nowy zawodnik Juventusu. Fabrizio Romano przekazał, że Stara Dama planuje jego oficjalną prezentację na początku lipca. Francuz będzie w Turynie zarabiał 8 milionów euro netto za sezon.

  • Paul Pogba po sześciu latach zdecydował się na powrót do Juventusu
  • O jego przenosinach poinformował Fabrizio Romano
  • Dziennikarz przekazał szczegóły jego kontraktu, a także planową datę prezentacji

Pogba najlepiej czuł się zawsze we Włoszech

Trudno nie zgodzić się z tym, że Juventus na Paulu Pogbie zrobił genialny interes. Włosi sprzedali go w 2016 roku za 115 milionów euro do Manchesteru United. Po upłynięciu ważności jego kontraktu, postarali się o powrót 29-latka do zespołu całkowicie za darmo. Długo czekaliśmy z ogłoszeniem przez niego decyzji odnośnie tego, gdzie w przyszłym sezonie będzie grał.

Pogba w Turynie będzie zarabiał osiem milionów euro za sezon. Takie informacje przekazał Fabrizio Romano. Klub zaplanował jego oficjalną prezentację na początek lipca. Wszystkie formalności zdaniem dziennikarza zostały już dopełnione i możemy być pewni, że od przyszłego sezonu zobaczymy Francuza znów w koszulce Juventusu. 

Zarząd klubu z Turynu wciąż czeka na decyzję Angela Di Marii, który nie określił się, gdzie w przyszłym sezonie będzie grał. Argentyńczyk liczy na ofertę ze strony FC Barcelony. Ta sięgnie po zawodnika w przypadku braku przedłużenia umowy przez Ousmane Dembele i fiaska transferu Raphinii. Stara Dama chciałaby zakontraktować zawodnika, który za kilka dni stanie się wolnym zawodnikiem.

Zobacz też: Negocjacje w sprawie dużego transferu Nerazzurrich wstrzymane

Komentarze

Comments 6 comments

Znowu miliony dla gracza+agenta.
Następnie ogromny kontrakt, a później płacz jak z Ramseyem czy Rabiotem.
Ten klub nigdy się nie uczy na błędach.
To już nie ten Pogba co kiedyś i może sobie nie poradzić na miarę kontraktu i oczekiwań.