Pastore: Nie widzę powodu, aby zmieniać klub

Serie A
Serie A

Javier Pastore w jednej ze swoich ostatnich wypowiedzi dla mediów stwierdził jasno, że w jego wykonaniu ostatni sezon nie był najlepszy. Argentyńczyk nie widzi jednak powodu, dlaczego miałby zmieniać klub. Zawodnik przekonuje, że ma jeszcze coś do udowodnienia w stołecznej ekipie.

Czytaj dalej…

– To był trochę dziwny rok – wyznał Pastore w rozmowie na łamach argentyńskiej strony Mundodad Lavoz.

– Przyjechałem do Rzymu, aby regularnie grać i być niezbędnym dla zespołu, ale z różnych powodów tak się nie stało – kontynuował zawodnik.

– Ważne jest to, że aktualnie jestem w dobrej dyspozycji, co potwierdziłem pod koniec kampanii, zdobywając kilka bramek. Jestem szczęśliwy i najważniejsze, że zakończył się etap, w którym miałem mnóstwo urazów mięśniowych – zaznaczył Argentyńczyk.

– Do nowego sezonu przystąpię, mając więcej celów do zrealizowania. Chce zaliczyć lepszą kampanię, niż ta, która za mną – zaznaczył piłkarz.

– Mam kontrakt ważny jeszcze przez kilka lat, więc nie widzę powodu, by odejść. Ponieważ ostatni sezon nie był tak dobry, chciałbym mieć świetną kampanię i naprawdę pokazać, co mogę być przydatny. Chcę, żeby fani Roma wiedzieli, na co mnie tak naprawdę stać – skwitował Pastore.

Komentarze